Novi Sad - Detelinara

Nova detelinara, 41m2. Namešten dvosoban stan. Kredit za mlade.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,190 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

130,810 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003847
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 130,810 €
  • Cena po m2 : 3190.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Na prodaju kompletno renoviran i namešten stan na Detelinari, površine 41 m². Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i orijentisan je ka unutrašnjem delu zgrade, što pruža dodatni mir i tišinu, bez buke sa ulice. Stan je funkcionalnog rasporeda i poseduje terasu. U potpunosti je renoviran. Ugrađena je PVC stolarija, stan je klimatizovan i prodaje se namešten, što ga čini odmah useljivim bez dodatnih ulaganja. Parking je obezbeđen u dvorištu zgrade. Vlasništvo 1/1. Moguća kupovina putem redovnog stambenog kredita i kredita za mlade. Odlična prilika kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kamenjar

123,600 €

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Centar

125,600 €

Odličan stan, na 5 minuta od samog centra grada, ima terasu, potrebna manja higijenska ulaganja. (Bomil nekretnine, …

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

133,900 €

Novi Sad, Telep - Dvosoban dupleks u izgradnji sa povratom PDV 52m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, 48m2-Parking u dvorištu ID#10950…

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

131,640 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 70m2 odličan troiposoban stan + parking u ceni …

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Kamenjar

136,500 €

Stan sa privatnim dvorištem i parkingom! Omogućen kredit za mlade!…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2