Novi Sad - Grbavica

FENOMENALAN, KOMPLETNO RENOVIRAN, DVOIPOSOBAN NA GRBAVICI- izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,466 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

180,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003782
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 180,250 €
  • Cena po m2 : 3466.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

Jedna od najtraženijih lokacija u gradu. Kompletno renoviran stan je ukupne površine 52m2+12m2 terase i nalazi se na trećem spratu, zgrade sa liftom. Pogodan za život ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave (garderobera) i ogromne terase. Vlasnička dokumentacija je uredna. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Novi Sad, Grbavica - lux stan 54m2 + garaža 13m2 !!!…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan u Centru grada. Nalazi se u novijoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen. Dvorišno je orjenti…

  • Soba: 2.0
  • 3,956 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

177,700 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

180,250 €

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

184,385 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 4.0
  • 2,276 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

182,000 €

Prodaja dvosobnog stana-Kosancic Ivana, 55m2 ID#12075…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 52 m2