Novi Sad - Liman 1

FENOMENALAN TROSOBAN STAN NA LIMANU- izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,448 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

265,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003837
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 265,500 €
  • Cena po m2 : 3448.05 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 1
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/6

Jedna od najtraženijih i najlepših lokacija u gradu, nadomak fakulteta, Keja, Štranda, centra grada, tržnog centra Promenada. Na prodaju trosoban stan, na visokom prizemlju, ukupne površine 77 m². Stambena zgrada je novije gradnje i izuzetno je kvalitetna. Stan se prodaje sa nameštajem i tehnikom. Strukturu izuzetno prostranog stana čine ulazni hodnik, dnevna soba i spavaća soba sa izlazom na terasu, još jedna dečija ili spavaća soba, odvojena kuhinja, malo i veliko kupatilo. Pogodan za život ili kao investicija za izdavanje. Vlasnička dokumentacija je uredna. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

270,300 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Novo Naselje

257,500 €

  • Soba: 5.0
  • 2,575 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Sajmište

259,560 €

Kompletno opremljen stan (72m2) u ekskluzivnom kompleksu na Sajmu …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

267,800 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan u izgradnji, parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Bulevar

268,830 €

Šestosoban stan na Bulevaru! Agencija Moj Dom prodaje stan koji se vrlo retko pojavljuje u ponudi. Jedinstvena nekretnina na neverovatnoj lokaciji. …

  • Soba: 6.0
  • 1,545 €/m2
  • 174 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

270,000 €

Prodaja stana-Kamenica, 108m2 sa svojim dvorištem, Četvorosoban ID#11382…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 108 m2