Novi Sad - Adice

Prelep dvosoban stan na Adicama

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,943 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003840
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2942.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan na Adicama (blizina Kamenjara 1), ukupne površine 42m2, koji se nalazi na I spratu nove stambene zgrade. Odlicna pozicija zgrade na Adicama: 1.zgrada se nalazi na kraju ulice, gde je zagarantovan mir bez saobracaja; 2.dosta mesta za parkiranje oko zgrade kao i obeležena parking mesta iza zgrade za stanare, koji je gotovo uvek prazan; 3.laka povezanost sa ostatkom grada; 4.blizina autobuske stanice, pekar, prodavnice, vrtića i ambulante. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe (3mx4m), kupatila, hodnika i terase. Grejanje je na toplotne pumpe (plaćanje samo u sezoni, račun max 3000 rsd). Parket I klase. Inverter klima. Mogućnost kupovine nameštaja (kao na slikama) +3.500 eura (bez TV i dušeka iz sobe). Sve je novo kupljeno pre 12-18 meseci. Ugradna kuhinja (sa ugradnom tehnikom) + ormar u sobi rađen po meri + ostala stolarija po meri (cipelarnik, ormarić u kupatilu, police u dnevnoj sobi). Ugradna kuhinja opremljena prestižnim Bosh brendom (ugradna rerna, ugradna ploča, ugradna mašina za sudove), Blanco slavina i sudopera. Tehnika jos uvek u garanciji!!! Ormar u sobi rađen po meri (Blum šarke, Blum klizači, svetlo u ormaru). Stavljeni komarnici na svim prozorima i balkonskim vratima. Stavljene skrivene garnišne za zavese. Vlasnička dokumentacija je uredna. Ne propustite ovu fantasticnu ponudu!U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%.Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

116,150 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,833 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Novo Naselje

123,600 €

Novi Sad, Novo Naselje - 50m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,472 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poru…

  • Soba: 3.0
  • 1,538 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

125,000 €

Nudimo vam lep i komforan stan novije gradnje na Detelinari u jednoj od poslenjih zelenih oaza Novog Sad. Zgrada je okružena zelenilom kao i velikim …

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar

126,690 €

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) + …

  • Soba: 2.5
  • 2,436 €/m2
  • 52 m2