Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Dvosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,059 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

105,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003582
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 105,000 €
  • Cena po m2 : 2058.82 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, dvosoban garažni stan, sa dnevnim boravkom sa kuhinjom, odvojenom komfornom spavaćom sobom i kupatilom. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett podnim oblogama. Ugrađena je najkvalitetnija aluminijumska fasadna i drvena unutrašnja stolarija, a u kupatila sanitarije premium kvaliteta. Stan je useljiv u februaru 2026. godine. Stambeno naselje koje se sastoji od 11 porodičnih stambenih objekata. Urbane vile se nalaze u širem centru Petrovaradina, u veoma mirnom, ali prelepom parkovskom urbanom petrovaradinskom bloku. Objekat je odlično povezan sa centralnim gradskim jezgrom Novog Sada i svim prigradskim delovima grada na sremskoj strani, a na samo pola sata hoda udaljen je i centar Novog Sada. Dečji vrtić i igrališta, osnovne škole Jovan Dučić, i blizina univerziteta čini lokaciju ovog objekta atraktivnu za decu i omladinu. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu življenja i stanovanja. Izuzetno funkcionalni stanovi raznih struktura opremljeni su, između ostalog, luksuznom opremom, a korišćeni su i ugrađeni najkvalitetniji materijali na tržištu. Takođe je izboru zvučne, toplotne i hidroizolacije posvećena posebna pažnja, kako bi bilo omogućeno izuzetno udobno, komforno i prijatno stanovanje i boravak. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%.Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

114,330 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad, Detelinara, kompletno opr

96,000 €

Novi Sad, Detelinara, kompletno opremljena garsonjera sa zakupcem…

  • Soba: 0.5
  • 3,692 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Kamenjar

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

99,910 €

Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 1.0
  • 3,122 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

• Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2