Novi Sad - Kamenjar

Stan sa privatnim dvorištem i parkingom! Omogućen kredit za mlade!

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,676 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

136,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003842
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 136,500 €
  • Cena po m2 : 2676.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kamenjar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

Na prodaju veoma funkcionalan dvoiposoban stan odlične strukture. Nalazi se u prizemlju urbane vile sa malim brojem stanova, što pruža više privatnosti i prijatno okruženje za život. Prodaje se polunamešten, a useljenje je moguće u kratkom vremenskom roku po dogovoru. Nekretnina je uredno uknjižena 1/1, a kupovina je moguća putem stambenog kredita, kao i kroz program kredita za mlade. U cenu je uračunata posrednička provizija od 3%. Za sve informacije pozovite 069/383-1013

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

137,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

140,900 €

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN 48M2 U CENTRU GRADA, BLIZU RIBLJE PIJACE, 140 900EU…

  • Soba: 1.5
  • 2,935 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

136,000 €

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici-izuzetna lokacija …

  • Soba: 2.0
  • 3,091 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

127,980 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,803 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

136,500 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,413 €/m2
  • 40 m2