Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,703 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

144,420 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002707
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 144,420 €
  • Cena po m2 : 3703.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne obloge su od tarketa u sobama, dok su u kuhinjama, kupatilima i na balkonima keramičke pločice visokog kvaliteta. Zgrada se nalazi na atraktivnoj lokaciji u okviru naselja Grbavica, jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada. Ovo naselje karakterišu stambene zgrade niže spratnosti i porodične kuće, uz obilje zelenih površina, što pruža prijatno i tiho okruženje za život. Iako mirna, lokacija je savršeno povezana s ostatkom grada. Centar Novog Sada udaljen je svega 10 minuta lagane šetnje ili oko 2 minuta vožnje automobilom. U blizini se nalaze autobuske stanice sa redovnim linijama javnog prevoza, kao i razvijena mreža biciklističkih staza koja omogućava lako i brzo kretanje kroz grad. U neposrednoj okolini dostupni su brojni sadržaji: osnovne i srednje škole, vrtići, parkovi, supermarketi, kao i tržni centri poput BIG Fashion-a i Merkatora. Nedaleko su i gradski bulevari, fitnes centri, kafići, restorani, kao i medicinske ustanove, što ovu lokaciju čini izuzetno funkcionalnom i pogodnom za porodični, ali i urbani stil života. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. KOntakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

149,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Železnička stanica

149,350 €

Komforan, kompletno renoviran dvoiposoban stan – Železnička stanica, Novi Sad | 59 m² Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,531 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

144,600 €

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan od 53m², smešten na 2. spratu zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Grbavice. Stan je kompletno …

  • Soba: 2.0
  • 2,728 €/m2
  • 53 m2