Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,559 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

256,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002706
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 256,250 €
  • Cena po m2 : 3559.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/3

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne obloge su od tarketa u sobama, dok su u kuhinjama, kupatilima i na balkonima keramičke pločice visokog kvaliteta. Zgrada se nalazi na atraktivnoj lokaciji u okviru naselja Grbavica, jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada. Ovo naselje karakterišu stambene zgrade niže spratnosti i porodične kuće, uz obilje zelenih površina, što pruža prijatno i tiho okruženje za život. Iako mirna, lokacija je savršeno povezana s ostatkom grada. Centar Novog Sada udaljen je svega 10 minuta lagane šetnje ili oko 2 minuta vožnje automobilom. U blizini se nalaze autobuske stanice sa redovnim linijama javnog prevoza, kao i razvijena mreža biciklističkih staza koja omogućava lako i brzo kretanje kroz grad. U neposrednoj okolini dostupni su brojni sadržaji: osnovne i srednje škole, vrtići, parkovi, supermarketi, kao i tržni centri poput BIG Fashion-a i Merkatora. Nedaleko su i gradski bulevari, fitnes centri, kafići, restorani, kao i medicinske ustanove, što ovu lokaciju čini izuzetno funkcionalnom i pogodnom za porodični, ali i urbani stil života. Dvorišno orijentisan, poseduje dve terase. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. KOntakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

265,250 €

Na Telepu, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada, prodaje se potpuno nov, moderan četvorosoban stan koji odiše komforom i kvalitetom stan se…

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

251,500 €

Otkrijte luksuz četvorosobnog duplex stana od 148 m² u srcu Novog Sada! Ova nekretnina je idealna za porodice i poslovne ljude koji traže udobnost …

  • Soba: 4.0
  • 1,699 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Podbara

259,000 €

Namešten četvorosoban stan u blizini keja…

  • Soba: 4.0
  • 2,726 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Betanija

247,200 €

ATRAKTIVNA LOKACIJA TROSOBAN DUPLEKS SA GARAŽOM-17m2 ID#9180…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

263,000 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,711 €/m2
  • 97 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2