Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,602 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

147,670 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002705
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 147,670 €
  • Cena po m2 : 3601.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/3

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne obloge su od tarketa u sobama, dok su u kuhinjama, kupatilima i na balkonima keramičke pločice visokog kvaliteta. Zgrada se nalazi na atraktivnoj lokaciji u okviru naselja Grbavica, jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada. Ovo naselje karakterišu stambene zgrade niže spratnosti i porodične kuće, uz obilje zelenih površina, što pruža prijatno i tiho okruženje za život. Iako mirna, lokacija je savršeno povezana s ostatkom grada. Centar Novog Sada udaljen je svega 10 minuta lagane šetnje ili oko 2 minuta vožnje automobilom. U blizini se nalaze autobuske stanice sa redovnim linijama javnog prevoza, kao i razvijena mreža biciklističkih staza koja omogućava lako i brzo kretanje kroz grad. U neposrednoj okolini dostupni su brojni sadržaji: osnovne i srednje škole, vrtići, parkovi, supermarketi, kao i tržni centri poput BIG Fashion-a i Merkatora. Nedaleko su i gradski bulevari, fitnes centri, kafići, restorani, kao i medicinske ustanove, što ovu lokaciju čini izuzetno funkcionalnom i pogodnom za porodični, ali i urbani stil života. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3% KOntakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

144,200 €

Odličan dvosoban na Adamovićevom naselju …

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba s…

  • Soba: 2.5
  • 2,959 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Grbavica

153,500 €

NOVI SAD .GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

156,700 €

Bulevar oslobođenja ID#9055…

  • Soba: 2.0
  • 2,487 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

153,180 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 54 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 54 m2