Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,597 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

158,260 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002704
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 158,260 €
  • Cena po m2 : 3596.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/3

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne obloge su od tarketa u sobama, dok su u kuhinjama, kupatilima i na balkonima keramičke pločice visokog kvaliteta. Zgrada se nalazi na atraktivnoj lokaciji u okviru naselja Grbavica, jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada. Ovo naselje karakterišu stambene zgrade niže spratnosti i porodične kuće, uz obilje zelenih površina, što pruža prijatno i tiho okruženje za život. Iako mirna, lokacija je savršeno povezana s ostatkom grada. Centar Novog Sada udaljen je svega 10 minuta lagane šetnje ili oko 2 minuta vožnje automobilom. U blizini se nalaze autobuske stanice sa redovnim linijama javnog prevoza, kao i razvijena mreža biciklističkih staza koja omogućava lako i brzo kretanje kroz grad. U neposrednoj okolini dostupni su brojni sadržaji: osnovne i srednje škole, vrtići, parkovi, supermarketi, kao i tržni centri poput BIG Fashion-a i Merkatora. Nedaleko su i gradski bulevari, fitnes centri, kafići, restorani, kao i medicinske ustanove, što ovu lokaciju čini izuzetno funkcionalnom i pogodnom za porodični, ali i urbani stil života. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3% KOntakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

151,000 €

Nov trosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 3.0
  • 2,323 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Veternik-Lep Četvorosoban stan 82 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Sajmište

152,400 €

Betanija, 51m2. Dvosoban stan. …

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

167,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan od 50 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Grbavici. Stan se nalazi u prizemlju i ide…

  • Soba: 2.5
  • 3,340 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

155,700 €

Na prodaju četvorosban stan u novom urbanom naselju,Alibegovac 72m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,163 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2