Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, 28m2, namešten!!!

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,906 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

81,370 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003852
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 81,370 €
  • Cena po m2 : 2906.07 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/5

Kompletno namešten stan na prodaju idealan za rentiranje. Nalazi se na glavnoj ulici, odličana povezanost sa gradskim prevozom. Za dodatne informacije i razgledanje pozovite 0693831004

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

87,500 €

Na prodaju nova garsonjera 26m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,365 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

87,550 €

Predstavljamo vam izuzetnu priliku – fenomenalno skladno ukomponovan jednoiposoban stan od 29 m² grejne površine (31 m² sa terasom), smešten u n…

  • Soba: 1.5
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Na prodaju – Garsonjera na Novoj Detelinari, Hadži Ruvimova, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 25 m². Stan se prodaje komplet…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

86,500 €

Grbavica-Uknjižen Jednosoban stan 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,089 €/m2
  • 28 m2