Novi Sad - Telep

Premium stan u mirnoj urbanoj vili, odmah useljiv

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,142 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003572
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 3142.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/3

Na prodaju luksuzno opremljen stan površine 59 m², smešten u urbanoj vili sa svega devet stanova, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Novom Sadu. Nekretnina je tek useljena i predstavlja savršen spoj savremenog dizajna, vrhunskog komfora i privatnosti. Stan je dodatno izolovan sendvič zidovima i plivajućim podom, čime je postignut visok nivo zvučne i termičke zaštite, idealan za miran i kvalitetan život. Enterijer je pažljivo osmišljen i u potpunosti dizajniran, sa novim nameštajem rađenim u skladu sa prostorom. Ambijent je upotpunjen pažljivo biranom dekorativnom rasvetom renomiranog brenda Eglo, kao i zidnim, stonim i podnim estetskim detaljima koji prostoru daju sofisticiran i topao karakter. Orijentacija ka Fruškoj gori pruža osećaj širine, mira i svakodnevnog uživanja u pogledu. Stan se prodaje u viđenom stanju, bez dodatnih ulaganja, spreman za useljenje, a kupovina je moguća kako putem stambenog kredita, tako i za gotovinu. Ova nekretnina predstavlja retku priliku za kupce koji traže ekskluzivan dom ili sigurnu investiciju u objektu visokog kvaliteta i ograničenog broja stanova. U istaknutu cenu uračunata je posrednična nadoknada od 3%, za sve informacije 069/383-1013

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Na prodaju je potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari, smešten na 5. spratu moderne zgrade sa liftom. Stan je trosoban i prostire se na 70…

  • Soba: 3.0
  • 2,649 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u ni

180,250 €

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u nizu,naselje Solarna dolina, pravi porodični stan  sa svojim dvorištem od 33m2.P…

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

180,000 €

Na prodaju duplex na Novoj Detelinari, 70m2, 180000e…

  • Soba: 3.0
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

180,175 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,120 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

NOVI SAD.GRBAVICA.TROSOBAN STAN.U dvorištu zgrade dostupan je zajednički parking za stanare. (Svet nekretnine, Novi…

  • Soba: 3.0
  • 2,225 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

194,500 €

Dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je površ…

  • Soba: 2.5
  • 3,087 €/m2
  • 63 m2