Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Veoma komforan, lep četvorosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,306 €/m2
  • Površina: 134 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000965
  • Površina : 134 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 2305.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/7

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Veoma komforan, lep četvorosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Blizina Futoške pijace, TC Promenada, centra grada, Spensa, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje. Nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda: prostran dnevni boravak sa uvučenim, isto toliko prostranim trpezarijskim delom i šankom odvojenom kuhinjom, u potpunosti odvojen spavaći deo koji čine tri spavaće sobe, dva kupatila, velika ostava i lepa, komforna terasa. Originalno ovu nekretninu čine dva stana, jedan od 34 m2 i drugi od 100 m2, te se bez velikog ulaganja mogu vratiti u pređašnje stanje. U kupoprodajnu cenu uračunata je kuhinja rađena po meri. A za ostali nameštaj postoji mogućnost dogovora. Useljiv po dogovoru. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0693831003 ili putem maila na: danijelas@najlepsistanovi.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

304,060 €

Novi Sad, Salajka - Odličan četvorosoban stan - za kupce prve nekretnine povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,472 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Centar

306,400 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Top lokacija. Komforan noviji četvorosoban stan u jednoj etaži , bez ulaganja .Stan se u katastru vo…

  • Soba: 4.0
  • 2,313 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Novi Sad, Novo Naselje -stan duplex -novogradnja…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,200 €

Bulevar Evrope-Luksuzno opremljen Veliki Četvorosoban stan 114 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,765 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2