Novi Sad - Detelinara

Nova Detelinara, 54m2. Dvosoban stan.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,670 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001358
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2670.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Prodaje se dvosoban stan na Novoj Detelinari, odličnog rasporeda i dobro iskorišćenog prostora. Stan čini dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaća soba, kupatilo i ostava. Ulično je orijentisan, bez ulaganja, useljiv po isplati, topla protočna voda. Nedaleko od stana su autobuska stajališta, škola, marketi, kafići. Kontakt: 069/383-1007 .

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

149,350 €

Komforan, kompletno renoviran dvoiposoban stan – Železnička stanica, Novi Sad | 59 m² Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,531 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Veternk

151,000 €

Nov trosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 3.0
  • 2,323 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

• Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2