Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Jednoiposoban stan u izgradnji 52m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,866 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

149,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001623
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 149,050 €
  • Cena po m2 : 2866.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica, Bulevara patrijarha Pavla - Mogućnost kupovine parking mesta. Useljiv. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan 47 m² – Nova Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

143,200 €

Sremska Kamenica. 49m2. Dvosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,922 €/m2
  • 49 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

150,900 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu! …

  • Soba: 3.0
  • 2,434 €/m2
  • 62 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

143,960 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,482 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

150,000 €

Prodajemo odličan stan na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad ID#11507…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 56 m2