Novi Sad - Podbara

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,797 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

198,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003625
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 198,600 €
  • Cena po m2 : 2797.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/4

Na prodaju je stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i projektovan za savremeno i udobno stanovanje, a sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetna gradnja, podno grejanje. elektro roletne, austrijska stolarija. Postoji mogućnost kupovine garaže i parking mesta. Postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,850 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

190,500 €

Na prodaju prelep, moderno namešten dvosoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Futoškae pijace. Ova nekretnina predstavlja ideal…

  • Soba: 1.5
  • 3,888 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

200,000 €

Futoška, 77m2, troiposoban! …

  • Soba: 3.5
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 4.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2