Novi Sad - Podbara

NA PRODAJU - Jednoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,117 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

127,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003627
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 127,800 €
  • Cena po m2 : 3117.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/4

Na prodaju je stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i projektovan za savremeno i udobno stanovanje, a sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kvalitetna gradnja, podno grejanje. elektro roletne, austrijska stolarija. Postoji mogućnost kupovine garaže i parking mesta. Postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

120,500 €

Ekskluzivno u ponudi!Predstavljamo vam izuzetan, elegantno uređen stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sa…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Apartman u pešačkoj zoni – centar Novog Sada, odlična investicija…

  • Soba: 1.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Podbara

132,425 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10209…

  • Soba: 2.0
  • 3,396 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

124,600 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,115 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

127,200 €

* Novogradnja - Useljiv stan *…

  • Soba: 1.5
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Socijalno

129,800 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.JEDNOIPOSOBAN STAN,MOGUĆNOST PARKIRANJA U DVORIŠTU ZGRADE.NAMEŠTEN SVE PO MERI,  RENOVIRAN, O…

  • Soba: 1.5
  • 3,328 €/m2
  • 39 m2