Novi Sad - Podbara

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,719 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

206,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003628
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 206,650 €
  • Cena po m2 : 2719.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/4

Na prodaju je stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i projektovan za savremeno i udobno stanovanje, a sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, 2 kupatila, velike terase sa ostavom i manje terase iz koje se izlazi iz spavaće sobe. Kvalitetna gradnja, podno grejanje. elektro roletne, austrijska stolarija. Postoji mogućnost kupovine garaže i parking mesta. Postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

211,150 €

LUX NAMEŠTEN DUPLEKS - JODNA BANJA ID#5974…

  • Soba: 4.0
  • 2,372 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

202,000 €

Prodaje se stan 92m2 na I spratu. Futoška pijaca. Uknjižen ID#8197…

  • Soba: 3.5
  • 2,196 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

ODLIČNA PONUDA, POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN U BLIZINI SOCIJALNOG (kod picerije Ciao), BULEVARA I CENTRA. KOMFO…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2