Novi Sad - Podbara

NA PRODAJU - Četvorosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,683 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

241,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003657
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 241,500 €
  • Cena po m2 : 2683.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/4

Na prodaju je stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i projektovan za savremeno i udobno stanovanje, a sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Kvalitetna gradnja, podno grejanje. elektro roletne, austrijska stolarija. Postoji mogućnost kupovine garaže i parking mesta. Postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

244,600 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 5.0
  • 2,575 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Grbavica

237,930 €

KOMFORAN, TROSOBAN STAN NA GRBAVICI ID#8196…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Socijalno

247,890 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 3,998 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 3

233,000 €

Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu 3 – jedna od najtraženijih lokacija za porodični život u Novom Sadu. U ponudi je svetao i kompletno …

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

235,200 €

Novi Sad-Bulevar Oslobodjenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 84 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2