Novi Sad - Podbara

NA PRODAJU - Dvoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,837 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

153,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003658
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 153,200 €
  • Cena po m2 : 2837.04 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/4

Na prodaju je stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i projektovan za savremeno i udobno stanovanje, a sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatila i terase. Kvalitetna gradnja, podno grejanje. elektro roletne, austrijska stolarija. Postoji mogućnost kupovine garaže i parking mesta. Postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

154,500 €

Odličan, uknjižen, trosoban stan, na petom spratu, sa liftom, , blizu autobuske i železničke stanice, 5 minuta od centra grada, starija, ali očuv…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

157,200 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,417 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

149,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja ID#9884…

  • Soba: 2.5
  • 2,614 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN STAN.U dvorištu zgrade slobodna parking mesta. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

149,350 €

Novi Sad,Novo Naselje.prodaja stana u zgradi staroj godinu dana.Stan se nalazi blizu Lidla i na stotinak metara  je…

  • Soba: 2.5
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

154,500 €

Na prodaju trosoban stan na Adamovićevom naselju, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 3.0
  • 2,176 €/m2
  • 71 m2