Novi Sad - Podbara

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,692 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

239,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003659
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 239,600 €
  • Cena po m2 : 2692.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/4

Na prodaju je stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i projektovan za savremeno i udobno stanovanje, a sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Kvalitetna gradnja, podno grejanje. elektro roletne, austrijska stolarija. Postoji mogućnost kupovine garaže i parking mesta. Postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Betanija

247,200 €

ATRAKTIVNA LOKACIJA TROSOBAN DUPLEKS SA GARAŽOM-17m2 ID#9180…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Novo Naselje

242,000 €

Novi Sad - novo naselje, prodaje se odličan trosoban stan od 90m2, useljiv, uknjižen, mogućnost pregrađivanja u četvorosoban. Stan ima odličan r…

  • Soba: 3.0
  • 2,689 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Centar

236,900 €

Novi Sad,Centar , RETKO U PONUDI - u srcu grada , pešačka zona ,komforan četvorosoban stan ,otvoren plan ali se kuhin…

  • Soba: 4.0
  • 2,323 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Bulevar

241,000 €

Sjajan porodični stan kod Aleksandar zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi u zavučenom kraju, bez puno saobraćaja, a na svega par minu…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Novo Naselje

236,900 €

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu četvorosobnog stana od prostranih 105m2 sa terasama u jednom od najlepših i najbolje planiranih kva…

  • Soba: 4.0
  • 2,820 €/m2
  • 84 m2