Novi Sad - Podbara

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,666 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

250,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003660
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 250,600 €
  • Cena po m2 : 2665.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/4

Na prodaju je stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i projektovan za savremeno i udobno stanovanje, a sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Kvalitetna gradnja, podno grejanje. elektro roletne, austrijska stolarija. Postoji mogućnost kupovine garaže i parking mesta. Postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Liman 4

247,200 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,169 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,000 €

NA PRODAJU - Stan površine 98 m² sa panoramskim pogledom, 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 98 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,180 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,523 €/m2
  • 96 m2

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom

247,200 €

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom parku…

  • Soba: 3.0
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2