Novi Sad - Podbara

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,797 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

198,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003624
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 198,600 €
  • Cena po m2 : 2797.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/4

Na prodaju je stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i projektovan za savremeno i udobno stanovanje, a sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetna gradnja, podno grejanje. elektro roletne, austrijska stolarija. Postoji mogućnost kupovine garaže i parking mesta. Postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Novi Sad, Liman 4. IDEALAN PORODIČAN STAN NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI ZA ŽIVOT! Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan, površine 80m2. Pozicioniran je na…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,000 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 71 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,857 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653…

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Rotkvarija

206,000 €

Prodaje se trosoban stan u blizini picerije CAO – potpuno renoviran…

  • Soba: 3.5
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

NOVI SAD.CENTAR. DVE ODVOJENE GARSONJERE. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 4,120 €/m2
  • 50 m2