Novi Sad - Podbara

NA PRODAJU - Dvoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,737 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

156,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003615
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 156,000 €
  • Cena po m2 : 2736.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/4

Na prodaju je stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i projektovan za savremeno i udobno stanovanje, a sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Kvalitetna gradnja, podno grejanje. elektro roletne, austrijska stolarija. Postoji mogućnost kupovine garaže i parking mesta. Postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

157,730 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 63 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,504 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adice

165,315 €

Stan u urbanoj vili, 3.5 …

  • Soba: 3.5
  • 2,204 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

165,240 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,709 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2