Novi Sad - Sajmište

Na prodaju potpuno renoviran, svetao dvoiposoban stan – Sajam

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,956 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003599
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 2956.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/5

Prodaje se potpuno renoviran, svetao i funkcionalan dvoiposoban stan, smešten na atraktivnoj i veoma traženoj lokaciji u blizini Sajma. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan se sastoji od dve komforne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase. Raspored je maksimalno funkcionalan. Nekretnina je u potpunosti i kvalitetno renovirana, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se svi neophodni sadržaji za svakodnevni život – škole, vrtići, prodavnice, kao i linije gradskog prevoza. Posrednička naknada od 3% je uračunata u cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

159,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetno traženoj i stabilnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Adice

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

150,070 €

Novi Sad, Telep- Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,420 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

159,650 €

Potpuno renoviran dvoiposoban stan, na top lokaciji! U blizini se nalazi Sajam, sportski tereni, kao i Bulevar, vrtić, škola, a tu su i svi potrebni…

  • Soba: 2.5
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2