Novi Sad - Adice

Nov, funkcionalan stan sa odvojenom spavaćom sobom

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,250 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

58,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003553
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 58,500 €
  • Cena po m2 : 2250.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/2

Prodaje se nov, funkcionalno i moderno uređen stan površine 26 m², sa jednom odvojenom spavaćom sobom. Prostor je maksimalno iskorišćen i pažljivo osmišljen. Stan se prodaje delimično opremljen. Idealan je za pojedince, parove, ali i kao investicija za izdavanje. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija i dogovor oko gledanja pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

62,100 €

Futog-Lep Dvosoban stan 35 m2 u Prizemlju- Izgradnja--065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,774 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

55,000 €

Dvosoban stan na Alibegovcu …

  • Soba: 2.0
  • 1,410 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Sajlovo

58,020 €

Novi Sad, Sajlovo - Jednoiposoban stan + dvorište 40-50 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,813 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

62,400 €

Petrovaradin - garsonjera od 25m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 0.5
  • 2,600 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Detelinara

61,800 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 20 m², 5. sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,090 €/m2
  • 20 m2

Bačka Palanka Čelarevo

60,770 €

  • Soba: 2.0
  • 1,147 €/m2
  • 53 m2