Novi Sad - Telep

Na prodaju jednoiposoban stan – moguća kupovina putem kredita za mlade

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,861 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003442
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 2861.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se jednoiposoban stan sa odvojenom spavaćom sobom na Telepu. Stan je održavan, funkcionalan raspored, svetao dnevni boravak sa francuskim balkonom. Stan se nalazi u mirnoj i održavanoj zgradi. Mogućnost parkiranja ispred zgrade. Uknjižen 1/1. Mogućnost kupovine putem kredita za mlade. Posrednička naknada od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije i dogovor oko gledanja pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

111,800 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,022 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

• Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

99,910 €

Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 1.0
  • 3,122 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

112,476 €

RB:12313131…

  • Soba: 3.5
  • 1,339 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2