Novi Sad - Telep

Telep - Nov trosoban stan 62m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,708 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

167,890 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003018
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 167,890 €
  • Cena po m2 : 2707.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/3

Na prodaju moderan i funkcionalan stan odličnog rasporeda, idealan za porodičan život ili investiciju. Stan poseduje dve komotne spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kao i izlaz na terasu sa prelepim pogledom na Frušku goru. Nalazi se na lepoj i atraktivnoj lokaciji na Telepu. Osunčan je i svetao, sa sjajnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi blizu svih potrebnih sadržaja za kvalitetan porodični život kao što su vrtić, škola, pošta, gradski prevoz, marketi. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

175,100 €

Potpuno renoviran troiposoban stan u mirnom delu Novog naselja, 81 m²…

  • Soba: 3.5
  • 2,162 €/m2
  • 81 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

172,329 €

Četvorosoban stan u urbanoj vili na Alibegovcu…

  • Soba: 4.0
  • 2,027 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,980 €

Prodajemo trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja ID#11628…

  • Soba: 3.0
  • 2,672 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Adice

164,800 €

ADICE TROSOBAN U URBANIZOVANOM DELU …

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

174,650 €

Centar-Idealan Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,881 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Na prodaju svetao i funkcionalan stan na Novom Naselju, smešten na 13. spratu stambene zgrade, sa predivnim, otvorenim pogledom na Novi Sad koji pru…

  • Soba: 3.0
  • 2,535 €/m2
  • 65 m2