Novi Sad - Novo Naselje

PORODIČAN, TROSOBAN STAN - NOVO NASELJE

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,538 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002952
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 2537.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

Na prodaju prostran, porodičan, trosoban stan na trećem spratu stambene zgrade u mirnom i zelenom delu Novog Naselja. Površina stana je 69m2. Struktura: dnevna soba iz koje se izlazi na terasu sa ostavom, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaći deo je odvojen hodnikom i sadrži dve spavaće sobe, terasu i kupatilo. Stan je dvostrano orijentisan i svetao. Nova PVC stolarija. Stan se nalazi u mirnom porodičnom kraju, u blizini vrtića, škole, prodavnica i gradskog prevoza. Moguća je kupovina putem kredita za mlade. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija i dogovor oko razgledanja pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

174,980 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 3.5
  • 2,215 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Adice

169,950 €

Potpuno nov četvrosoban stan, između Adica i Veternika. Odlična nekretnina za porodičan dom, sa odvojene 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i velikim…

  • Soba: 4.0
  • 1,910 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

166,164 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a* ID#10264…

  • Soba: 3.0
  • 2,556 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

169,500 €

Telep, u izgradnji, rok zavrsetka 31.07.2025. Cena je sa PDV-om.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke posla…

  • Soba: 2.5
  • 2,421 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

NOVI SAD.GRBAVICA.TROSOBAN STAN.U dvorištu zgrade dostupan je zajednički parking za stanare. (Svet nekretnine, Novi…

  • Soba: 3.0
  • 2,225 €/m2
  • 81 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,660 €

Petrovaradin - Useljiv, Trosoban stan - dupleks 84 m2 sa povratom PDV …

  • Soba: 2.5
  • 2,151 €/m2
  • 84 m2