Novi Sad - Centar

Novi Sad, CENTAR (Kej) - Dvoiposoban stan 58m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,912 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

168,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002433
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 168,900 €
  • Cena po m2 : 2912.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/5

Prodaje se dvoiposoban stan na Podbari. Na samo par minuta od keja i Dunavskog parka. U mirnoj ulici, sa dosta zelenila. Blizina škole, vrtića, apoteka,marketa kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno funkcionisanje. Dobra povezanost gradskim autobuskim linijama. Stan se nalazi na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevni boravak, izdvojena kuhinju sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase koje ne ulaze u kvadraturu (3m2 i 8m2). U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

166,164 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a* ID#10264…

  • Soba: 3.0
  • 2,556 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

176,200 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

163,770 €

Bulevar-Uknjižen Lep Dvosoban stan 53 m2 na četvrtom spratu preko puta Futoške Pijace-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Železnička stanica

164,800 €

Na prodaju – Prostran četvorosoban stan 101 m², Banatić, Novi Sad Retko u ponudi – prodaje se četvorosoban porodičan stan površine 101 m² …

  • Soba: 4.0
  • 1,632 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128…

  • Soba: 3.0
  • 2,354 €/m2
  • 70 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Alibegovac-Extra gradnja -odličan porodični stan-Nov neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 2,065 €/m2
  • 77 m2