Novi Sad - Veternk

Veternik - Komforan četvorosoban stan - povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,919 €/m2
  • Površina: 102 m2
PRODAJA

195,770 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002725
  • Površina : 102 m2
  • Cena : 195,770 €
  • Cena po m2 : 1919.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Veternik - Komforan četvorosoban stan u mirnoj ulici odličnoj za porodično stanovanje. Uvučeno od gradske buke i saobraćajne gužve. Projekat pažljivo planiran da zadovolji kriterijume kupaca. Objekat sa samo 3 stana budućim stanarima obezbediće privatnost, mir i komforan život nadomak grada i blizimu kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća samo u sezoni. Mogućnost dogovora oko krovne terase koja bi pripala stanarima ovog četvorosobnog stana. Zasvršetak radova i useljenje planirani za kraj trećeg, početak četvrtog kvartala 2026. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 069/383-1003 - Danijela

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

190,550 €

Moderan troiposoban stan na Bulevaru Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Irig Vrdnik

198,800 €

Dvosoban apartman od 55 m² u Vrdniku, 2. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,615 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 71 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2