Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,216 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

212,760 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003449
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 212,760 €
  • Cena po m2 : 2216.25 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje. Ova urbana vila je locirana neposredno od budućeg mosta preko Dunava (čiji je planirani završetak izgradnje kraj 2026. godine) tako da će od Limana i Bulevara Evrope biti udaljen nešto manje od 3 km. Prelep pogled na Novi Sad i okolinu daje posebnu čar života na ovoj lokaciji. A 6 od ukupno 8 stanova će imati privatna dvorišta površine u opsegu od 20 do 45 m2. Uz svaki stan je planirano po jedno parking mesto uz objekat. Moderan objekat kod kojeg preovlađuju pravilne linije bez uglova koje je teško planirati. U okviru stanova je akcenat je na panorami i lepom pogledu na grad tako da će veliki portali kroz koje će biti omogućen prelep pogled iz dnevnih soba na Frušku goru i Novi Sad. Moderni i kvalitetni materijali i ugradna oprema su planirani tako d aobjekat svojim kvalitetom i izgledom traje i bude pouzdan dom budućim stanarima. Ovo je za one koji žele kvalitetan standard života nadomak grada, a opet dovoljno ušuškano za mir i privatnost življenja. Od dodatne opreme izdvajamo prilaz zgradi sa podnim grejanjem, te nikada neće biti problema sa klizavim putem zbog leda i snega. Oglašena cena je sa iskazanim PDV-om i posredničkom naknadom u iznosu od 3%. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. Za više informacija i detalje pozovite Danijelu na 069/383-1003 ili pošaljite mail na: danijelas@najlepsistanovi.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

216,300 €

Samo kod nas, prodaja luksuzno opremljenog stana, Bulevar Evrope. Uknjižen ID#4734…

  • Soba: 2.5
  • 3,666 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,200 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,490 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Adice

217,400 €

NOVI SAD. ADICE. ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,070 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Liman 3

205,800 €

Trosoban stan 74m² na Limanu 3 – odlična lokacija, lift, terasa…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jedn…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2