Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,701 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

159,370 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003456
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 159,370 €
  • Cena po m2 : 2701.19 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/4

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija. U ponudi su stanovi raznih struktura kvadrature od 28 m2 do 130 m2. Ukoliko želite da se sklonite od gradske buke i gužve, a da budete na samo par minuta vožnje od centra Novog Sada, Promenade i kompletnog gradskog života ovo je prava nekrentina za Vas! Visok kvalitet opreme sledeće specifikacije: termo blok, osmokomorni profili pvc stolarije, sigurnosna vrata sa više tačaka zaključavanja, unutrasnja stolarija beli medijapan, Grohe program kupatila, sanitarija i opreme, keramika (pločice) uvoz Italija i Španija... Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - na gas sa kalorimetrima u svakom stanu. Postoji mogućnost kupovine garažnih parking mesta. Useljenje i završetak radova planirani za drugi kvartal 2027. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

158,250 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 2.0
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

159,000 €

Moderan trosoban stan na Telepu…

  • Soba: 3.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

156,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,844 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Liman 3

159,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetno traženoj i stabilnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Grbavica

153,480 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

158,600 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 2.5
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2