Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,740 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

137,020 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003470
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 137,020 €
  • Cena po m2 : 2740.40 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/4

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija. U ponudi su stanovi raznih struktura kvadrature od 28 m2 do 130 m2. Ukoliko želite da se sklonite od gradske buke i gužve, a da budete na samo par minuta vožnje od centra Novog Sada, Promenade i kompletnog gradskog života ovo je prava nekrentina za Vas! Visok kvalitet opreme sledeće specifikacije: termo blok, osmokomorni profili pvc stolarije, sigurnosna vrata sa više tačaka zaključavanja, unutrasnja stolarija beli medijapan, Grohe program kupatila, sanitarija i opreme, keramika (pločice) uvoz Italija i Španija... Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - na gas sa kalorimetrima u svakom stanu. Postoji mogućnost kupovine garažnih parking mesta. Useljenje i završetak radova planirani za drugi kvartal 2027. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

145,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,595 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,200 €

Otkrijte savršeni dom u Novom Sadu na Rotkvariji! Nudimo vam prelep stan od 57m2, smešten u blizini železničke stanice, stan nudi ne samo udobnost…

  • Soba: 2.0
  • 2,530 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Grbavica

144,200 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOIPOSOBAN STAN. PARKING MESTO (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Cara Dušana

128,750 €

Novi Sad , Adamovićevo naselje , u novijoj vrlo kvalitetnoj i lepo odrzavanoj zgradi , prodaje se odličan dvosoban kom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

130,810 €

Nova detelinara, 41m2. Namešten dvosoban stan. Kredit za mlade. …

  • Soba: 2.0
  • 3,190 €/m2
  • 41 m2