Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,967 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

201,730 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003500
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 201,730 €
  • Cena po m2 : 2966.62 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija. U ponudi su stanovi raznih struktura kvadrature od 28 m2 do 130 m2. Ukoliko želite da se sklonite od gradske buke i gužve, a da budete na samo par minuta vožnje od centra Novog Sada, Promenade i kompletnog gradskog života ovo je prava nekrentina za Vas! Visok kvalitet opreme sledeće specifikacije: termo blok, osmokomorni profili pvc stolarije, sigurnosna vrata sa više tačaka zaključavanja, unutrasnja stolarija beli medijapan, Grohe program kupatila, sanitarija i opreme, keramika (pločice) uvoz Italija i Španija... Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - na gas sa kalorimetrima u svakom stanu. Postoji ogućnost kupovine garažnih parking mesta. Useljenje i završetak radova planirani za drugi kvartal 2027. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

194,700 €

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva…

  • Soba: 3.0
  • 2,631 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

195,750 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Veternk

198,790 €

Novi Sad, Veternička rampa - Četvorosoban stan 97m2 sa krovnom terasom i povratom PDV …

  • Soba: 4.0
  • 2,049 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Podbara

206,650 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,719 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Železnička stanica

193,800 €

Na prodaju potpuno namešten trosoban stan 57 m² – Banatić, Novi Sad Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao …

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2