Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,852 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

171,110 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003542
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 171,110 €
  • Cena po m2 : 2851.83 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/4

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija. U ponudi su stanovi raznih struktura kvadrature od 28 m2 do 130 m2. Ukoliko želite da se sklonite od gradske buke i gužve, a da budete na samo par minuta vožnje od centra Novog Sada, Promenade i kompletnog gradskog života ovo je prava nekrentina za Vas! Visok kvalitet opreme sledeće specifikacije: termo blok, osmokomorni profili pvc stolarije, sigurnosna vrata sa više tačaka zaključavanja, unutrasnja stolarija beli medijapan, Grohe program kupatila, sanitarija i opreme, keramika (pločice) uvoz Italija i Španija... Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - na gas sa kalorimetrima u svakom stanu. Postoji ogućnost kupovine garažnih parking mesta. Useljenje i završetak radova planirani za drugi kvartal 2027. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Jednoiposoban stan 55 m² – Cara

161,450 €

Jednoiposoban stan 55 m² – Cara Dušana, kompletno renoviran, terasa…

  • Soba: 1.5
  • 2,935 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Liman 4

162,000 €

Dvosoban stan-Liman 4,55m2- Uknjižen ID#11903…

  • Soba: 2.0
  • 2,945 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

169,950 €

Prodaje se prelep dvoiposoban stan u atraktivnom kompleksu ATRIUM RESIDENCE, površine 62m². Stan je ulično orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,741 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

164,800 €

Kompletno renoviran, potpuno namešten dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 4,020 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

178,280 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,923 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

180,250 €

Bulevar Evrope, dve spavaće sobe, 67m2…

  • Soba: 2.5
  • 2,690 €/m2
  • 67 m2