Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,024 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

205,610 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003545
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 205,610 €
  • Cena po m2 : 3023.68 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija. U ponudi su stanovi raznih struktura kvadrature od 28 m2 do 130 m2. Ukoliko želite da se sklonite od gradske buke i gužve, a da budete na samo par minuta vožnje od centra Novog Sada, Promenade i kompletnog gradskog života ovo je prava nekrentina za Vas! Visok kvalitet opreme sledeće specifikacije: termo blok, osmokomorni profili pvc stolarije, sigurnosna vrata sa više tačaka zaključavanja, unutrasnja stolarija beli medijapan, Grohe program kupatila, sanitarija i opreme, keramika (pločice) uvoz Italija i Španija... Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - na gas sa kalorimetrima u svakom stanu. Postoji ogućnost kupovine garažnih parking mesta. Useljenje i završetak radova planirani za drugi kvartal 2027. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

202,000 €

Prodaje se stan 92m2 na I spratu. Futoška pijaca. Uknjižen ID#8197…

  • Soba: 3.5
  • 2,196 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

205,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,449 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Liman 4, trosoban stan. 80m2. …

  • Soba: 3.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

206,000 €

Odličan četvorosoban stan sa terasom 64 m2 i bazenom + parking - RETKO U PONUDI! …

  • Soba: 4.0
  • 2,482 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Bulevar

211,000 €

Sjajno i kompletno renoviran 3.0 stan na izvanrednoj lokaciji - Okolina Bulevara kod Socijalnog! U stanu je prakti…

  • Soba: 3.0
  • 2,890 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

198,790 €

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja…

  • Soba: 4.0
  • 2,424 €/m2
  • 82 m2