Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,011 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

207,740 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003724
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 207,740 €
  • Cena po m2 : 3010.72 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/4

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija. U ponudi su stanovi raznih struktura kvadrature od 28 m2 do 130 m2. Ukoliko želite da se sklonite od gradske buke i gužve, a da budete na samo par minuta vožnje od centra Novog Sada, Promenade i kompletnog gradskog života ovo je prava nekrentina za Vas! Visok kvalitet opreme sledeće specifikacije: termo blok, osmokomorni profili pvc stolarije, sigurnosna vrata sa više tačaka zaključavanja, unutrasnja stolarija beli medijapan, Grohe program kupatila, sanitarija i opreme, keramika (pločice) uvoz Italija i Španija... Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - na gas sa kalorimetrima u svakom stanu. Postoji ogućnost kupovine garažnih parking mesta. Useljenje i završetak radova planirani za drugi kvartal 2027. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

209,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,987 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar

206,000 €

Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dn…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

206,000 €

Prodaje se prelep trosoban porodičan stan na Bulevaru Evrope. Nalazi se na četvrtom spratu odlične i održavane zgrade. Stan se sastoji od velikiko…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Kej

206,000 €

Novi Sad,Kej-stan na Beogradskom Keju, vrlo funkcionalan dvoiposoban stan od 70m2. U dvorištu zgrade je vrtić, osno…

  • Soba: 2.5
  • 3,169 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

211,050 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,852 €/m2
  • 74 m2