Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,897 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

194,090 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003725
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 194,090 €
  • Cena po m2 : 2896.87 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/4

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savremeni porodični dom sa stilom – trosoban stan od 63 m² na Novoj Detelinari…

  • Soba: 3.0
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 4.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Novo Naselje

196,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju komforan trosoban stan sa prelepim, neometanim, pogledom na krosnje drveca i krovove zgrada. Stan je svetao, dvostr…

  • Soba: 3.0
  • 2,513 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Salajka

189,680 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan80m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,371 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Liman 1

200,000 €

Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dv…

  • Soba: 3.0
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

195,700 €

Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življen…

  • Soba: 3.0
  • 2,645 €/m2
  • 74 m2