Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,909 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

174,530 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003731
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 174,530 €
  • Cena po m2 : 2908.83 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/4

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija. U ponudi su stanovi raznih struktura kvadrature od 28 m2 do 130 m2. Ukoliko želite da se sklonite od gradske buke i gužve, a da budete na samo par minuta vožnje od centra Novog Sada, Promenade i kompletnog gradskog života ovo je prava nekrentina za Vas! Visok kvalitet opreme sledeće specifikacije: termo blok, osmokomorni profili pvc stolarije, sigurnosna vrata sa više tačaka zaključavanja, unutrasnja stolarija beli medijapan, Grohe program kupatila, sanitarija i opreme, keramika (pločice) uvoz Italija i Španija... Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - na gas sa kalorimetrima u svakom stanu. Postoji ogućnost kupovine garažnih parking mesta. Useljenje i završetak radova planirani za drugi kvartal 2027. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

169,200 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 60 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,820 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

171,110 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,852 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

167,200 €

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan – Grbavica, 56m², III sprat U ponudi agencije Lav 2020 Nekretnine nal…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN .SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

174,980 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 3.5
  • 2,215 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Centar

168,900 €

Jedinstven dvosoban stan u strogom centru, okružen zelenilom – 58 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2