Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,034 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

127,420 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003744
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 127,420 €
  • Cena po m2 : 3033.81 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/4

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija. U ponudi su stanovi raznih struktura kvadrature od 28 m2 do 130 m2. Ukoliko želite da se sklonite od gradske buke i gužve, a da budete na samo par minuta vožnje od centra Novog Sada, Promenade i kompletnog gradskog života ovo je prava nekrentina za Vas! Visok kvalitet opreme sledeće specifikacije: termo blok, osmokomorni profili pvc stolarije, sigurnosna vrata sa više tačaka zaključavanja, unutrasnja stolarija beli medijapan, Grohe program kupatila, sanitarija i opreme, keramika (pločice) uvoz Italija i Španija... Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - na gas sa kalorimetrima u svakom stanu. Postoji ogućnost kupovine garažnih parking mesta. Useljenje i završetak radova planirani za drugi kvartal 2027. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

130,000 €

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CE…

  • Soba: 2.0
  • 2,708 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Prelep dvosoban stan na Adicama…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

123,500 €

Novi Sad, Podbara, lep jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 3,338 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

133,900 €

Na prodaju dvosoban stan 51 m² + terasa 4 m² (neuknjižena), Stara Detelinara. Nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta (stara gradnja). Stan je r…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Novi Sad, Telep, Dvosoban …

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Cara Dušana

128,750 €

Novi Sad , Adamovićevo naselje , u novijoj vrlo kvalitetnoj i lepo odrzavanoj zgradi , prodaje se odličan dvosoban kom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2