Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,923 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

178,280 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003746
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 178,280 €
  • Cena po m2 : 2922.62 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija. U ponudi su stanovi raznih struktura kvadrature od 28 m2 do 130 m2. Ukoliko želite da se sklonite od gradske buke i gužve, a da budete na samo par minuta vožnje od centra Novog Sada, Promenade i kompletnog gradskog života ovo je prava nekrentina za Vas! Visok kvalitet opreme sledeće specifikacije: termo blok, osmokomorni profili pvc stolarije, sigurnosna vrata sa više tačaka zaključavanja, unutrasnja stolarija beli medijapan, Grohe program kupatila, sanitarija i opreme, keramika (pločice) uvoz Italija i Španija... Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - na gas sa kalorimetrima u svakom stanu. Postoji ogućnost kupovine garažnih parking mesta. Useljenje i završetak radova planirani za drugi kvartal 2027. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

179,220 €

Prodaje se stan/tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje stran…

  • Soba: 4.0
  • 1,691 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u ni

180,250 €

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u nizu,naselje Solarna dolina, pravi porodični stan  sa svojim dvorištem od 33m2.P…

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

171,532 €

TROSOBAN stan - TELEP* povrat PDV-a ID#10266…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalnu garsonjeru na izuzetnoj lokaciji, pogodnu kako za stanovanje, tako i za obavljanje poslovne delatnosti, …

  • Soba: 2.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

171,850 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,387 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

187,070 €

TELEP - Odličan trosoban stan u izgradnji 72m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,598 €/m2
  • 72 m2