Novi Sad - Telep

NOVI SAD, TELEP

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,611 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003378
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2611.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/3

Troiposoban stan, 71m2 na lokaciji Telep. Po strukturi troiposoban, ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe, kupatilo hodnik i terasu. Nalazi se u zgradi sa manjim brojem stambenih jedinica. Grejanje centralno na gas sa sopstvenim mernim mestom. U stanu nisu potrebna nikakva ulaganja, a nameštaj je u ceni stana. Odlična prilika! Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem kredita. Pravi porodični stan na lokaciji koja je dobro povezana gradskim prevozom sa drugim delovima grada, u blizini škole, vrtića. Ima mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija pozovite Stanislava 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

180,250 €

Bulevar Evrope, dve spavaće sobe, 67m2…

  • Soba: 2.5
  • 2,690 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Novi Sad, Novo Naselje,očuvan dvoiposoban stan, 79m2, sa prostanim dnevnim bravkom, jednom većom i drugom manjom spava…

  • Soba: 2.5
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Liman 4

193,640 €

LIMAN IV.Idealan za porodično stanovanje. Troiposoban, 94 m2. ID#3212…

  • Soba: 3.5
  • 2,305 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

187,250 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,926 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Porodičan stan na Telepu – svetao, funkcionalan i idealan za miran život…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

180,440 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 66 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,734 €/m2
  • 66 m2