Novi Sad - Telep

NOVI SAD, TELEP

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,315 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

155,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003353
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 155,100 €
  • Cena po m2 : 2314.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/3

Dvoiposoban stan, povrat PDV-a, 67m2 na lokaciji Telep. U dvoiposobnoj strukturi stana dobijate dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom sa izlazom na terasu, dve odvojene spavaće sobe, dva kupatila i hodnik, kao i ostavu. Grejanje gas-kalorimetri. Ugrađena italijanska keramika, troslojni tarkett i šestokomorna PVC stolarija. Rok izgradnje decembar 2026. U cenu stana uračunata agencijska nadoknada u iznosu od 3%. Za više informacija i gledanje stana pozovite Stanislava 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Veternk

157,600 €

Veternička rampa. 66m2, kompletno namešten trosoban stan sa parking mestom. …

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Sajmište

152,645 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 45,67 m2 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,318 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

157,200 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,417 €/m2
  • 46 m2