Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Podbara - Nov trosoban stan, 64 m2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

174,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001957
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 174,100 €
  • Cena po m2 : 2678.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Novi Sad, Podbara - Nov neuseljavan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se na I spratu nove zgrade sa liftom. Raspored rpostroija: dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, ulazni hodnik i terasa. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju. U blizini se nalaze marketi, ugostiteljski objekati, škole, vrtići, kao i kompletan sadržaj za svakodnevno funkcionisanje. Odličan za porodice. Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - kalorimetar. Uknjižen. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: Stanislava 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

167,800 €

Na mirnoj i funkcionalnoj lokaciji u Novom Naselju, u neposrednoj blizini okretnice autobusa koja obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima gra…

  • Soba: 2.0
  • 2,751 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

166,700 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,605 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje nadomak Beogradskog Keja. Stan je na odličnoj lokaciji, u srcu grada, lepoj ozelenjenoj …

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Detelinara

171,500 €

TROSOBAN NOV NEUSELJAVAN *POVRAT PDVA* ID#8195…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

NOV, KOMFORAN TROSOBAN STAN - HOLLYWOOD HILL …

  • Soba: 4.0
  • 2,073 €/m2
  • 82 m2