Novi Sad - Telep

Na prodaju – prostran duplex stan na Telepu, Novi Sad

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 113 m2
PRODAJA

232,780 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002506
  • Površina : 113 m2
  • Cena : 232,780 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/3

Prodaje se četvorosoban duplex stan površine 113 m², koji se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom delu Telepa .Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Osvetljenost i funkcionalan raspored čine ovaj stan idealnim za porodični život. Zgrada je nova, sa liftom koji ide do četvrtog sprata. Grejanje na gas omogućava značajnu energetsku efikasnost i niže troškove. Za više informacija kontakt, Dragana 069/383-1009

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,050 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 85m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,718 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

233,800 €

ODLIČAN DUPLEKS - Grbavica* ID#10488…

  • Soba: 3.5
  • 2,817 €/m2
  • 83 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,000 €

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin ID#10102…

  • Soba: 3.5
  • 2,018 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

NOVI SAD.SAJAM,ČETVOROSOBAN STAN. UKNJIŽENO 81m2.KORISNE POVRŠINE 110 m2.KOMPLETNO NAMEŠTEN KAO NA SLIKAMA.CENTRALNO…

  • Soba: 4.0
  • 2,182 €/m2
  • 110 m2

Petrovaradin, Trandžament. POGLED

227,000 €

Petrovaradin, Trandžament. POGLED NA DUNAV I NOVI SAD - PORODIČAN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I PARKING MESTOM! Stan je površine 78m2, u osnovi troip…

  • Soba: 3.5
  • 2,910 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

238,000 €

Prodaje se stan od 68m2 , uknjižen ID#11791…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 68 m2