Novi Sad - Podbara

Podbara, 29m2. Jednoiposoban.

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,448 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

71,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003295
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 71,000 €
  • Cena po m2 : 2448.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

Odmah useljiv, uknjižen jednoiposoban stan na odičnoj lokaciji na Podbari. Starija zgrada sa malo stanova , 2 sprat bez lifta. grejanje na struju. Dvostrano je orjentisan. Ima podrumsku prostoriju. Nema terasu , nema ulaganja. 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

71,070 €

Adice-Telep, Novi Sad - jedinstvena garsonjera sa parking mestom …

  • Soba: 0.5
  • 2,632 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Socijalno

65,000 €

Prelepa mala garsonjera za život ili investiciju ID#10787…

  • Soba: 0.5
  • 3,611 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Telep

77,250 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.PARKING U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,679 €/m2
  • 46 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

79,470 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,564 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

74,200 €

Na prodaju garsonjera u Telepskoj dolini – Adice, Novi Sad Prodaje se moderna i funkcionalna garsonjera od 31m² u novogradnji na 2. spratu. Stan s…

  • Soba: 0.5
  • 2,394 €/m2
  • 31 m2