Novi Sad - Bulevar Evrope

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,833 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

135,960 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003844
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 135,960 €
  • Cena po m2 : 2832.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u savremenom stambenom objektu koji se gradi po visokim standardima kvaliteta i energetske efikasnosti. Grejanje je podno na gas. Uz svaki stan se ugrađuje klima uređaj. Funkcionalan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za svakodnevni život. Stan je idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje, zbog odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, škole, vrtići, autobuske linije, kao i svi sadržaji potrebni za udoban život. Postoji mogućnost doplate za parking mesto u dvorištu zgrade. Planirani rok završetka radova je septembar 2026. godine. Za više informacija kontaktirajte nas na 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

137,611 €

Dvosoban stan u izgradnji 46m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odličan stan na mirnoj lokaciji sa parkingom – 51m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,827 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

139,000 €

Novi Sad odličan  svetao dvosoban stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari. Sta…

  • Soba: 2.0
  • 2,574 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,023 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

137,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, Lep dvoiposoban porodičan stan- okružen zelenilom…

  • Soba: 2.5
  • 1,756 €/m2
  • 78 m2