Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 73 m2 u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,578 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

188,230 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003476
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 188,230 €
  • Cena po m2 : 2578.49 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji. Blizina svih potrebnih sadržaja, apoteka, marketi, osnovna škola, autobuska stanica. Nalazi se na I spratu u zgradi sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa i hodnik. Grejanje je na gas te su troškovi niski jer se plaća po utrošku. Rok završetka je kraj 2026. godine. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Za više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Na prodaju dvoiposoban stan – Nova Detelinara …

  • Soba: 2.5
  • 3,156 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

185,100 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 3.5
  • 2,468 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Centar

189,500 €

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog po…

  • Soba: 3.5
  • 2,153 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Futog

178,450 €

Futog-Veliki Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Sajlovo

181,510 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 89 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,039 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Novo Naselje

189,360 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po …

  • Soba: 3.5
  • 2,459 €/m2
  • 77 m2