Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - Troiposoban stan 80 m2 u izgradnji

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,685 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

214,780 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003489
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 214,780 €
  • Cena po m2 : 2684.75 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/3

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji. Blizina svih potrebnih sadržaja, apoteka, marketi, osnovna škola, autobuska stanica. Nalazi se na III spratu u zgradi sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasa i hodnik. Grejanje je na gas te su troškovi niski jer se plaća po utrošku. Rok završetka je kraj 2026. godine. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Za više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

224,500 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 4.0
  • 2,494 €/m2
  • 90 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

222,500 €

Na prodaju je prostran stan u novogradnji, smešten u Preradovićevoj ulici…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,709 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Liman 2

211,000 €

Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 3,576 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Na prodaju trosoban, dvorišno orijentisan stan 62m² – odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

206,600 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,755 €/m2
  • 75 m2